‘Kingston Nursery’ kresimize hoş geldiniz

 

Farklı kültürlere sahip bir bölgede yer almak bize farkli kulturden gelen cocuklar ile çalışma olanağı sağlamaktadir. Biz farkli kulturlerden ve dinlerden gelen tüm çocuklara kucak acar ve hoş geldiniz deriz. Hakan ve Asuman Türk ve Musluman. Kresimizde Turk kulturunu yasatmaya calismaktadirlar. Amy bizim kresimizin  müdürü ve yıl boyunca kutlanan İngiliz ve Hıristiyan kutlamalarında yardimci olmaktadir. Makaton bilmektedir ve İngiliz İşaret Dili hakkında  bilgilere sahip.

 

Şu anda Polonya, Rusya, Litvanya, Türkiye, İngiltere, Yunanistan, Bermuda, Slovenya, Gana, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Pakistan, Sudan, Ekvator Ginesi, Hindistan, Letonya ve Suudi Arabistan’dan gelme çocuklarımiz vardir. Biz ebeveynler ile kendi kultur ve gelenekleri hakkinda bilgi alisverisi yaparak cocuklarin kendi kultur ve dinlerini ogrenirken ayni zamanda farkli kultur ve dinleri ogrenmelerine yardimci olmaktir.

 

Okul öncesi odasında çalışan Polonya asilli Anna bize Polonyali ailelerle ilitesim kurmamizda yardim etmekle bereber dogu kulturunden gelen cocuklari ve ailelerini anlamamiza yardimci oluyor.  

 

Tum Kingston Nursery ekibi olarak herkese yardim etmeyi gorev kabul ederiz.

 

 

 

Print Print | Sitemap
© Kingston Nursery

This website was created using 1&1 MyWebsite.

Call

E-mail